+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK

Каталоги

Захист від рентгенівського випромінювання

Захист від рентгенівського випромінювання

Комфорт і якість

Вимоги до якості виробництва одягу для захисту від радіаційного випромінювання є більш жорсткими, ніж колинебудь. Сучасні діагностичні та терапевтичні процедури з урахуванням впливу рентгенівського випромінювання вимагають більшого часу користування захисним одягом. Конструкції захисту відрізняються відносно різних умов застосування. Політика компанії «ОНІКО» дозволяє пропонувати широкий асортимент схвалених моделей.

Захисний матеріал

Вініл - це матеріал, який забезпечує користувачеві надійний захист. Він задовольняє основним ергономічним вимогам, особливо стосовно довготривалого обстеження в рентгенозахисному одязі. Наша компанія приділяє особливу увагу унікальному дизайну та ідеальній якості. Сучасні технології виробництва та постійний контроль якості стежать за тим, щоб концепція нашої компанії отримувала належну оцінку від наших користувачів. «Оніко» пропонує товари, які виготовлені з наступних видів вінілу:

  • «Light Weight Lead Vinyl» – на 5% легший, ніж «Vinyl Standard», найпопулярніший просвинцьований матеріал;
  • «Super Light Lead Vinyl» – на 10% легший, ніж «Light Weight»
  • «Vinyl Lead Free» – безсвинцевий вініл, який на 10% легший, ніж «Light Weight».

Компанія «ОНІКО» пропонує засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) та колективного захисту зі свинцевим еквівалентом Pb = 0,25 мм, 0,35 мм, 0,50 мм або 1 мм. Ефективність захисту випробовувалась при напрузі рентгенівської трубки 100 кВ. Компанія «ОНІКО» може виготовляти продукцію за вподобаннями і побажаннями замовника.

Замовлення