Останні новини
Х Ювілейний Міжнародний Медичний Форум

Компанія ОНІКО запрошує вас відвідати наш стенд на Х Міжнародному Медичному Форумі (17-19 квітня), де на вас чекає знайомство з новітнім симуляційним обладнанням світових брендів та українського виробництваЗа допомогою цієї форми Ви зможете задати нам будь-яке запитання стосовно нашої продукції, її вартості, терміну поставки та сервісного обслуговування.

Для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами і відповісти на Ваші питання, залишайте свою контактну інформацію - адресу електронної пошти або телефон.

Адреса електронної пошти буде використана тільки для зворотного зв'язку з Вами.

 
Контактна особа*
Текст повідомлення*
e-mail*
Телефон*
П'ять мінус п'ять =
* - Поля обов'язкові для заповнення
Публікації
Технологія виготовлення дезінфектанта на місці його використання...

На заводах із розливу напоїв технологія очищення комплексних технологічних ліній без їх демонтажу (CIP-мийка) використовується для очищення різних виробничих ліній, зокрема, виробничих ліній сиропів та питної води з різних причин, включаючи запобігання потраплянню зайвих смакових сумішей та мікробний контроль.

CIP-мийка також усуває такі органічні залишки, як осад білків, вуглеводів, жирів, мінералів та інших забруднюючих речовин, що містять бактерії та можуть призвести до мікробно індукованої корозії (MIC).
© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.