Публікації
Технологія виготовлення дезінфектанта на місці його використання...

На заводах із розливу напоїв технологія очищення комплексних технологічних ліній без їх демонтажу (CIP-мийка) використовується для очищення різних виробничих ліній, зокрема, виробничих ліній сиропів та питної води з різних причин, включаючи запобігання потраплянню зайвих смакових сумішей та мікробний контроль.

CIP-мийка також усуває такі органічні залишки, як осад білків, вуглеводів, жирів, мінералів та інших забруднюючих речовин, що містять бактерії та можуть призвести до мікробно індукованої корозії (MIC).
Фотогалерея
ph2019_13.jpg
ph2019_09.jpg
29.11.2018

Вішалки для ЗІЗ

Вішалки для ЗІЗ ОНІКО, призначені для зберігання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ).

Вішалки можуть застосовуватися в стаціонарних рентгенівських кабінетах медичних лікувально-профілактичних установ і приватних клінік, а також в операційних інтервенційної радіології з великою номенклатурою засобів захисту.

Вішалки виготовляють 2-х видів: пересувні і стаціонарні з кріпленням на стіні.


Стійка для знімків

Стійка для знімків з касетотримачем ОНІКО, призначена для розміщення приймача рентгенівського зображення (Касет рентгенівських різних форматів і цифрових приймачів).

Стійка може застосовуватися в комплекті з пересувними і переносними рентгенівськими апаратами в реанімаційних та інших відділеннях медичних лікувально-профілактичних установ. Вона також може застосовуватися в стаціонарних рентгенівських кабінетах медичних лікувально-профілактичних установ при відсутності штатної стійки знімків рентгенівських апаратів.


Повернутися до списку


© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.