+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK
ОНІКО – це
27 років досвіду та плідної праці глибоке розуміння індустрії відповідність міжнародним стандартам якості

Вітаємо в ОНІКО,

компанії, яка є абсолютним лідером на ринку України з продажу засобів захисту від рентгенівського випромінювання власного виробництва та за роки плідної роботи стала надійним постачальником продукції для рентгенологічних досліджень, інноваційних навчальних симуляторів, обладнання для очистки води та для неруйнівного контролю від найвідоміших світових брендів

НАША МІСІЯ:
забезпечення медичних та освітніх закладів,
установ, промислових підприємств та організацій
якісними матеріалами та устаткуванням для виконання їх завдань.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, заснований на принципах глибокого розуміння його цілей і потреб, а також знаннях особливостей індустрії.

Інноваційній вектор

Ми завжди на пульсі інноваційних розробок. Відкриваючи наші горизонти, ми розширюємо ваші можливості.

Гарантія якості

Проекти реалізуються «під ключ», продукція найвищої якості, відмінний сервіс та гарантійне обслуговування.

Корпоративна репутація

Стабільність витримана роками та успіх, що прийшов заслужено завдяки сильній команді та цілей, які не стоять на місці.

Компанія ОНІКО є постачальником засобів індивідуального й колективного захисту від іонізуючого випромінювання, обладнання, матеріалів і програмного забезпечення для рентгендіагностики в Україні власного виробництва та виробництва провідних світових компаній.

Великий вибір устаткування й матеріалів для неруйнівного контролю в промисловості, вироблених провідними світовими компаніями, що й поставляються ОНІКО на ринок, дозволяє вирішувати більшість завдань, де потрібна інформація про стан і властивості матеріалів.

Одним з основних напрямків діяльності є впровадження прогресивних і інноваційних методів дезінфекції води. Різноманітний асортимент обладнання дозволяє підібрати необхідну систему залежно від вихідних показників води, сфери застосування й бажаного результату. Компанія ОНІКО є ексклюзивним дистриб'ютором корпорації MIOX Co. (США) в Україні.

Розробку засобів індивідуального захисту ми почали в 2000 р. До сьогоднішнього дня ми зберігаємо лідируючі позиції у своїй галузі й продовжуємо проводити наукові розробки по вдосконаленню нашої продукції. Відпрацьований дизайн моделей засобів захисту, які зручно носити лікарю-рентгенологу та використовувати пацієнтам.

Підприємство ОНІКО сертифіковано на відповідність міжнародному стандарту Система менеджменту якості ISO 9001 і отримало відповідний сертифікат.

Метою діяльності нашої компанії є:

1. Забезпечення медичних закладів матеріалами й устаткуванням для рентгендіагностики і лікування переломів

 • рентгенівські плівки - для загальної радіології, флюорографічні, дентальні, мамографчні, сухої обробки й інші;
 • хімікати для обробки плівок;
 • устаткування для рентгенівських кабінетів;
 • рентгенозахисні вироби:
  • індивідуальні - для дітей, персоналу й пацієнтів, для хірургії (фартухи, жилети, спідниці, рукавички, захист залоз, окуляри та ін.);
  • колективні вбудовані в устаткування - підекранні й бічні фартухи для будь-яких апаратів та ін.;
  • колективні для рентгенівських кабінетів - штори, екрани для ширм, просвинцьоване скло та ін.
 • устаткування для рентген-лабораторій (проявні процесори, пристрій для ручної фотохімічної обробки (ПФОРП), негатоскопи, неактинічні ліхтарі та ін.).


2. Забезпечення медичних освітніх закладів та центрів анатомічними моделями, муляжами, симуляторами, у тому числі віртуальними манекенами та тренажерами, які дозволяють досягти максимальну ефективність процесу підготовки та високий рівень компетенції медичних кадрів у наступних напрямках:

 • внутрішня медицина, догляд за хворими, сестринська практика;
 • акушерство та гінекологія, неонатологія та педіатрія;
 • анестезіологія та реаніматологія, травматологія та ортопедія;
 • хірургія та лапароскопія, онкологія, урологія;
 • офтальмологія, отоларингологія, стоматологія;
 • радіологія та радіаційна медицина, фтизіатрія та пульмонологія;
 • ендокринологія.

3. Забезпечення навчальних закладів устаткуванням, лабораторними приладами, наочним приладдям й іншими матеріалами для кабінетів біології, фізики, хімії.

4. Забезпечення промислових підприємств устаткуванням, хімічними реактивами й іншими матеріалами, необхідними для вирішення різних завдань промислової дефектоскопії й радіографії (Неруйнівний контроль) у таких галузях промисловості як: автомобільна, авіаційно-космічна, атомна, хімічна та ін.

5. Забезпечення організацій і відомств устаткуванням та витратними матеріалами необхідними для рішення завдань по дезінфекції й очищенню води в різних сферах діяльності й регіонах проживання людини. Особлива увага приділяється регіонам, що потерпають від катаклізмів (затоплення місцевості, забруднення водних ресурсів) та у важкодоступних районах.

 

Партнери

НОВИНИ