+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK
ОНІКО - високі стандарти роботи та гідна репутація

Політика в області якості

Мале приватне торгово-виробниче підприємство "ОНІКО" (далі - підприємство) займає одне з лідируючих позицій на ринку України серед підприємств, що виробляють та реалізують продукцію медичного призначення та неруйнівного контролю; продукцію очищення і знезараження води для громадського користування; анатомічних моделей і симуляторів в сфері медичної освіти.

Підприємство, здійснюючи свою діяльність, проводить політику в області якості, головною метою якої є досягнення максимального задоволення вимог, очікувань і побажань споживачів в сфері якості, підтримка і зміцнення позицій підприємства на внутрішньому і зовнішньому ринках, підвищення рівня інформованості споживачів про технічні можливості продукції, що випускається, дотримання всіх нормативних і законодавчих вимог.

 

З метою реалізації та розвитку положень політики керівництво підприємства розробило, документально оформило, впровадило і підтримує систему менеджменту якості за міжнародним стандартом ISO 9001: 2015.

Для забезпечення функціонування системи якості, управлінський персонал розробляє та впроваджує чіткі документально оформлені процедури в розрахунку на те, що кожен співробітник буде працювати відповідно до затверджених на підприємстві процедур.

Вище керівництво гарантує працездатність і постійне підвищення результативності системи менеджменту якості, виділяючи для цього необхідні ресурси і забезпечуючи інфраструктуру, робить обов'язковим застосування системи менеджменту якості всім персоналом підприємства для виконання завдань з урахуванням аспектів, пов'язаних з охороною праці та навколишнім середовищем.

Вище керівництво бере активну участь в періодичній перевірці реалізації системи менеджменту якості в галузі задоволення вимог споживачів, здійснює аналіз на постійну придатність системи менеджменту якості, а також бере на себе відповідальність за розуміння у всіх підрозділах підприємства поставлених цілей і завдань, і зобов'язується докласти максимум зусиль для реалізації положень цієї політики в області якості.

Вище керівництво сприяє тому, що продукція, яку поставляють споживачу, та послуги не нададуть жодної шкоди здоров'ю споживачів.

Надання високоякісної продукції і послуг є пріоритетним напрямком діяльності підприємства, так як це єдиний шлях підтвердження високої репутації та життєздатності нашого підприємства.

 

Сертифікати

Нагороди