+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK

Дезінфікуючі засоби від компанії ОНІКО

Дезінфікуючі засоби від компанії ОНІКО

Компанія ОНІКО пропонує ефективні дезинфікуючі засоби власного виробництва.

Продукція найвищої якості та сертифікована згідно законодавства України.

До вашої уваги предствавляємо Дезінфікуючий засіб ОНІКО «ДЕЗОХЛОРИН», що призначений для дезінфекції підлоги і стін в приміщеннях, жорстких меблів, санітарно-технічного обладнання, гумових килимків, білизни, столового і лабораторного посуду (в тому числі однократного використання) предметів для миття посуду, предметів для догляду за хворими, іграшок, медичних відходів (перев'язувальний матеріал та ін.), сечі, мокротиння, виробів медичного призначення при бактеріальних інфекціях. Засіб використовується при проведенні щоденних і генеральних прибирань, а також дезінфекційних заходів в дитячих установах, на комунальних об'єктах (готелі, гуртожитки, перукарні, громадські туалети та ін.), установах культури, відпочинку, спорту (кінотеатри, офіси, спортивні та культурно-оздоровчі комплекси, басейни та ін.), підприємствах громадського харчування і торгівлі, підприємствах виробництва харчових продуктів, в медичних установах, а також населенням в побуті.

Дезінфікуючий засіб ОНІКО «ДЕЗОХЛОРИН» - це рідкий, концентрований дезінфікуючий засіб, який добре розчиняється у воді. Водні розчини прозорі, мають характерний легкий запах хлору. Основна діюча речовина - натрію гіпохлорит + суміш оксидантів.

Дезінфікуючий засіб ОНІКО «ДЕЗОХЛОРИН» має антимікробну дію щодо бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), вірусів (збудників поліомієліту, ентеровірусних інфекцій, ЕСНО, ентеральних і парентеральних гепатитів, грипу та ін. ГРВІ, «пташиного грипу H5N1», герпетичної, аденовірусної та ін . інфекцій), коронавірусів (HCoV-229E, CCV, SARS-CoV, COVID-19 (SARS-CoV-2) та ін.), грибів роду Кандида, дерматофітів.

Також пропонуємо універсальний засіб, 2 в 1-му, що одночасно миє та дезінфікує.

Засіб миючий професійний «ОНІКО» призначений для миття підлоги і стін в приміщеннях, жорстких меблів, санітарно-технічного обладнання, гумових килимків при проведенні щоденних і генеральних прибираннях в дитячих установах, на комунальних об'єктах (готелі, гуртожитки, перукарні, громадські туалети та ін.), установах культури, відпочинку, спорту (кінотеатри, офіси, спортивні та культурно-оздоровчі комплекси, басейни та ін.), підприємствах громадського харчування і торгівлі, в медичних установах, а також населенням в побуті.

Більш детальна інформація у нас на сайті https://oniko.ua/products/dezinfektsiya/